Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Dzień Autyzmu - 02.04.2016

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Świętochłowicach.
Uczciliśmy ten dzień kameralną konferencją na temat autyzmu oraz spotkaniem rodziców, wymianie doświadczeń i zabawie dla naszych autystycznych dzieci.

Dziękujemy za udział w konferencji przedstawicielom szkół specjalnych: Andrzejowi Kowalikowi z ZSS nr 8 w Katowicach, Małgorzacie Nuckowskiej i Aleksandrze Leszczyńskiej z ZSS nr 2 w Chorzowie oraz Grzegorzowi Gniełce, Esterze Jaworskiej i Aurelii Panicz z ZSS nr 3 z Bytomia.

Dziękujemy za udział przedstawicielom Stowarzyszenia Nowoczesny Chorzów: Arturowi Żurkowi i Piotrowi Jarzębak,

Rodzicom, Przyjaciołom oraz Wolontariuszom Fundacji Pomóc Więcej:

Darii, Michalinie i Karolinie, za "obsługę" imprezy i zajęcie się dzieciakami.
Co roku będziemy starać się powiększać rozmiar konferencji

oraz coraz bardziej nagłaśniać problem Autyzmu.